Stock Opening Time

07:00 - 18:30

Email Us

otec@otec.cz

Call Us Anytime

+420 235 001 500
SIGN IN

Services

What we do and what can you expect from us

Storage
Ground Transport

Zajistíme pro Vás vnitrostátní i mezinárodní nákladní kamionovou silniční dopravu. Naše nabídka služeb začíná u sběrné služby menších zásilek a pravidelnými odjezdy a končí u kompletního zajištění přepravy nadměrných nákladů. Vyřídíme pro Vás veškeré potřebné doklady pro přepravu zásilek včetně pojištění a případných celních služeb.

Read more

Storage
Warehousing

Skladovací služby nabízíme na ploše 10.000 m2 v moderním logistickém areálu SEGRO umístěném na západním okraji Prahy nedaleko Ruzyňského letiště v Hostivici. Postaráme se o to aby Vaše zásoby zboží byly optimálně uskladněny, manipulace se zbožím probíhala tím nejefektivnějším možným způsobem. Náš sklad funguje i v režimu cross-dock.

Read more

Storage
Cargo

Dlouhodobé smlouvy na leteckou & námořní přepravu zboží s mnoha společnostmi umožňují naší společnosti nabídnout plnohodnotný komplexní servis splňující přání a potřeby zákazníků jako "door to door" servis, zajištění dokumentace, kombinované, celokontejnerové přepravy nebo přeprava nebezpečného zboží

Read more

Storage
Custom Clearance

Naše oddělení celní deklarace poskytuje celní služby nejen zákazníkům, kteří využívají našich dalších logistických a přepravních služeb, ale i těm, kteří těchto služeb nevyužívají a potřebují pouze proclít zboží. V rámci celních služeb poskytujeme zákazníkům komplexní a kvalitní servis.

Read more