Stock Opening Time

07:00 - 18:30

Email Us

otec@otec.cz

Call Us Anytime

+420 235 001 500
SIGN IN

Ground Transport

Zajistíme pro Vás vnitrostátní i mezinárodní nákladní kamionovou silniční dopravu. Naše nabídka služeb začíná u sběrné služby menších zásilek a pravidelnými odjezdy a končí u kompletního zajištění přepravy nadměrných nákladů. Vyřídíme pro Vás veškeré potřebné doklady pro přepravu zásilek včetně pojištění a případných celních služeb.

Vnitrostátní distribuční systém - přeprava paletových a balíkových zásilek v rámci České republiky do 24 hodin. Zboží doručíme do firem i fyzickým osobám. Přepravy jsou realizovany našimi smluvními partnery po celé České republice. K přepravám nabízíme i doplňkové služby jako doručení na dobírku, vedení paletového konta, potvrzení dodacích listů atd.

Sběrná služba SBS (přeprava kusových zásilek) - znamená sběr zásilek z celé republiky na náš terminál v Hostivici. Sběrná služba se týká i zásilek ADR (nebezpečné zboží). Zásilky jsou dále převáženy sběrnými kamiony na partnerské terminály po celé Evropě a odtud ke konečným příjemcům. Předností sběrné služby je nízká cena, kterou dosahujeme díky osvědčeným partnerům napříč Evropou.

Dokládky LTL (Less than Truck Load) - dokládka znamená postupné zaplňování transportního vozidla zbožím. Jedná se tedy o zásilky, které nenaplní celou jeho kapacitu. Převozní vozidlo postupně nakládá více dokládkových zásilek. Výhodou je, že zákazník platí pouze poměrnou část kapacity vozidla nikoli náklady na celé vozidlo, velká rychlost dodání - nedochází k překládání zboží na terminálech, využití kamionů, menších vozidel i dodávek.

Celovozové přepravy FTL (Full Truck Load) - znamená využití celé kapacity vozidla pro jednoho příjemce. Celovozové přepravy realizujeme dle požadavku zákazníka. Maximální užitečná hmotnost se pohybuje okolo 25 tun, kdy přesné stanovení je závislé většinou na legislativních podmínkách v dané zemi a technických či hmotnostních parametrech vozidel či souprav. Ložné metry jsou závislé dle typu vozidla. Pohybují se v rozmezí od 4ldm do 15,4 ldm. (ložný metr = jeden metr délky návěsu při jeho celé šířce a výšce) Každá destinace může mít drobné odchylky.

Expresní přeprava - určena pro zásilky vyžadující kratší čas doručení než je u předchozích typů služeb. Expresní přeprava je realizována v závislosti na konkrétním požadavku zákazníka. Připravíme nejekonomičtější řešení na doručení v nejkratším možném termínu. Nabízíme i celovozovou expresní přepravu.